Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Parem
loodusele
Triumph

Pidžaamapluus Climate Control

€34.95

Lühikesevarrukaline topp Triumphi uuest "Lounge Me Climate" vabaajariiete seeriast. Pehme ja mõnus mudel eriti pehmest, hingavast ja keskkonnasõbralikust Tencel® lüotsell trikotaažist. Kergelt taljesse töödeldud tegumood. V-kaelusel läbipaistev triibuline ääris, küljelõhikud, tagant veidi pikem. Pikkus õlast u 62 cm. Toodetud Öko-Tex standardi kohaselt, 100% nahasõbralik.

See topp sisaldab Tencel® lüotsellkiudu, mis on toodetud taastuvast taimmaterjalist. Lüotselli tootmisprotsess on puuvilla ja tavalise viskoosiga võrreldes keskkonnasõbralikum. Lüotselli tootmisel kasutatakse mahedama toimega ja kergemini töödeldavaid kemikaale. Tootmisprotsess on peaaegu suletud, 99,5% kõigist ainetest suunatakse korduvkasutusse. Lenzingi ettevõttes valmistatav lüotsell kannab Tencel® kaubamärki ja see on valmistatud FSC- või PEFC-sertifitseeritud ehk vastutustundlikult kasvatatud toorainest.

Topp on sertifitseeritud Oeko-tex 100 standardi kohaselt, mis tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda Oeko-texi nimekirjas olevaid kemikaale üle lubatud piirmäärade. Toodet kontrollib sõltumatu katseasutus.

Kommentaarid ja küsimused