Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Triumph

Pidžaamapüksid Climate Control

Läbi müüdud

Püksid Triumphi uuest "Lounge Me Climate" vabaajariiete seeriast. Eriti pehmed püksid hingavast ja keskkonnasõbralikust Tencel® lüotsell trikotaažist. Kerge, vaba ja sportlik, argiselt elegantne mudel, mis on eriti mugav kodus kandmiseks. Avaralõikeline, mugavalt laia elastse värvliga, millel on ka tunnelpael. Külgedel taskud, kahekordselt üles käänatud sääreotstes sisseõmmeldud kummipael ja tikitud logo. Sääre sisepikkus u 76 cm. Toodetud Öko-Tex standardi kohaselt, 100% nahasõbralik.

Püksid sisaldavad taastuvast taimsest materjalist valmistatud Tencel® lüotsell kiudu. Lüotselli tootmisprotsess on puuvilla ja tavalise viskoosiga võrreldes keskkonnasõbralikum. Lüotselli tootmisel kasutatakse mahedama toimega ja kergemini töödeldavaid kemikaale. Tootmisprotsess on peaaegu suletud, 99,5% kõigist ainetest suunatakse korduvkasutusse. Lenzingi ettevõttes valmistatav lüotsell kannab Tencel® kaubamärki ja see on valmistatud FSC- või PEFC-sertifitseeritud ehk vastutustundlikult kasvatatud toorainest.

Püksid on sertifitseeritud Oeko-tex 100 standardi kohaselt, mis tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda Oeko-texi nimekirjas olevaid kemikaale üle lubatud piirmäärade. Toodet kontrollib sõltumatu katseasutus.

Kommenteeri ja küsi esimesena!