Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Triumph

Öösärk Climate Control

Läbi müüdud

Lühike öösärk Triumphi uuest "Lounge Me Climate" vabaajariiete seeriast. Põlvini mudel, mis tundub naha vastu nagu siid, olles toodetud hingavast ja keskkonnasõbralikust Tencel® lüotsell trikotaažist. Ilmade soojenedes tundub see öösärk jahe ja mõnus. Mugav ja lahe tegumood. V-kaelusel läbipaistev triibuline ääris, küljelõhikud, tagant veidi pikem. Pikkus õlast u 90 cm. Toodetud Öko-Tex standardi kohaselt, 100% nahasõbralik.

Öösärk sisaldab Tencel® lüotsellkiudu, mis on toodetud taastuvast taimmaterjalist. Lüotselli tootmisprotsess on puuvilla ja tavalise viskoosiga võrreldes keskkonnasõbralikum. Lüotselli tootmisel kasutatakse mahedama toimega ja kergemini töödeldavaid kemikaale. Tootmisprotsess on peaaegu suletud, 99,5% kõigist ainetest suunatakse korduvkasutusse. Lenzingi ettevõttes valmistatav lüotsell kannab Tencel® kaubamärki ja see on valmistatud FSC- või PEFC-sertifitseeritud ehk vastutustundlikult kasvatatud toorainest.

Öösärk on sertifitseeritud Oeko-tex 100 standardi kohaselt, mis tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda Oeko-texi nimekirjas olevaid kemikaale üle lubatud piirmäärade. Toodet kontrollib sõltumatu katseasutus.

Kommenteeri ja küsi esimesena!