Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Triumph

Öösärk Climate Control

€54.95

Lühike öösärk Triumphi uuest "Lounge Me Climate" vabaajariiete seeriast. Põlvini mudel, mis tundub naha vastu nagu siid, olles toodetud hingavast ja keskkonnasõbralikust Tencel® lüotsell trikotaažist. Ilmade soojenedes tundub see öösärk jahe ja mõnus. Mugav ja lahe tegumood. V-kaelusel läbipaistev triibuline ääris, küljelõhikud, tagant veidi pikem. Pikkus õlast u 90 cm. Toodetud Öko-Tex standardi kohaselt, 100% nahasõbralik.

Öösärk sisaldab Tencel® lüotsellkiudu, mis on toodetud taastuvast taimmaterjalist. Lüotselli tootmisprotsess on puuvilla ja tavalise viskoosiga võrreldes keskkonnasõbralikum. Lüotselli tootmisel kasutatakse mahedama toimega ja kergemini töödeldavaid kemikaale. Tootmisprotsess on peaaegu suletud, 99,5% kõigist ainetest suunatakse korduvkasutusse. Lenzingi ettevõttes valmistatav lüotsell kannab Tencel® kaubamärki ja see on valmistatud FSC- või PEFC-sertifitseeritud ehk vastutustundlikult kasvatatud toorainest.

Öösärk on sertifitseeritud Oeko-tex 100 standardi kohaselt, mis tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda Oeko-texi nimekirjas olevaid kemikaale üle lubatud piirmäärade. Toodet kontrollib sõltumatu katseasutus.

Kommenteeri ja küsi esimesena!