Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Tamaris

Nahast poolsaapad wide

Läbi müüdud

Ägedad ja stiilsed poolsaapad Tamariselt. Mõnusad poolsaapad mitme mugavust lisava funktsiooniga (vt alt). Pehme ja mõnus äravõetav sisetald, siseküljel tõmblukk, välisküljel sama tooni kummipaneel. Kontsa kõrgus u 5,5 cm. Sääre kõrgus u 14 cm. Nahast pealsed. Nahast/tekstiilist sisekülg.

Sisseehitatud "Touch-It" funktsioon, mis kohandab pehme talla alati keha kaalule, järgides ühtlasi jala kuju. Tänu sellele tundub jalanõu jalas eriti mugav ning pikem jalgelolek ei väsita jalgu.

Saabastel on ka põrutusvastane funktsioon, mis muudab ka veidi kõrgema kontsaga jalanõu kandmise mugavaks kogu päevaks. Komprimeeritud õhk ja stabilisaatorid kontsa sees summutavad sammupõrutust kuni 50%. See kaitseb selgroogu, leevendades pikemas perspektiivis koormust kogu seljale, mis lubab teil kanda oma kõrgekontsalisi lemmikjalatseid kogu päeva ilma vähimagi jalavaluta.

Libisemisvastane tehnoloogia tagab talla eriti hea haarduvuse.

Kommenteeri ja küsi esimesena!