Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Caprice

Nahast poolsaapad

Läbi müüdud

Caprice'i H-tegumoega poolsaapad on avaramad ja laiemad kui tavaliselt. Lisaks on neil äravõetav OnAir-sisetald (vt alt). Nendest ilusast pehmest nahast toodetud stiilsetest poolsaabastest õhkub hooaja moodi ja puhast elegantsust. Dekoratiivsed esidetailid ja stiilipuhas plokk-konts on kaunilt kombineeritud praktilise tõmbluku ja väikese kummipaneeliga siseküljel. Kõik see lisab saabastele mugavust ja loomulikult ka trendikust. Kontsa kõrgus u 5,5 cm. Sääre kõrgus u 23 cm. Sääre ümbermõõt u 27,5 cm suurusel 40. Pealsed pehmest nahast. Sisekülg nahast/sünteetikast. Sisetald tekstiilist. Välistald sünteetikast.

OnAIR sisetald: Kõrgtehnoloogiline, hästi vetruv sisetald kuni 300 õhumullikesega, mis tagavad väga hea põrutusvastase kaitse ja lasevad jalgadel jalanõudes hingata. OnAir-funktsioon kogub niiskuse endasse ja laseb sellel aurustuda, kui jalanõusid ei kasutata.

Kommenteeri ja küsi esimesena!