Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Tamaris

Nahast poolsaapad

Läbi müüdud

Moodsa krokodillimustriga elegantsed poolsaapad Tamariselt. Kerge disain, mis sobib hästi kandmiseks nii peol kui ka tööl tänu erilistele funktsioonidele, mis muudavad jalatsid mugavaks ka pikemaajalisel kandmisel (rohkem infot allpool). Pehme ja mugav sisetald, välisküljel ehistõmblukk, siseküljel tõmblukk ja kummipaneel. Kontsa kõrgus u 7 cm. Sääre kõrgus u 17 cm. Sääre ümbermõõt u 24 cm suurusel 37. Nahast/sünteetikast pealsed. Nahast/tekstiilist sisekülg.

Sisseehitatud "Touch-It" funktsioon, mis kohandab pehme talla alati keha kaalule, järgides ühtlasi jala kuju. Tänu sellele tundub jalanõu jalas eriti mugav ning pikem jalgelolek ei väsita jalgu.

Saabastel on põrutusvastane funktsioon, mis muudab ka veidi kõrgema kontsaga jalanõu kandmise mugavaks kogu päevaks. Komprimeeritud õhk ja stabilisaatorid kontsa sees summutavad sammupõrutust kuni 50%. See kaitseb selgroogu, leevendades pikemas perspektiivis koormust kogu seljale, mis lubab teil kanda oma kõrgekontsalisi lemmikjalatseid kogu päeva ilma vähimagi jalavaluta.

Kommenteeri ja küsi esimesena!