Klienditeenindus

Helista meile

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

Saada meile e-mail

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele

KEHATÜÜPIDE JUHEND

Cellbes leiab, et mood on tugevalt seotud vormiga. Kena rõivastumine tähendab õigete rõivaste leidmist õige figuuri jaoks. Kas teate, milline on teie kehakuju? Kui vastus on eitav, siis teadke, et te ei ole üksi. Paljudel on sellest, kuidas nende keha välja näeb, ebamäärane ettekujutus ja enamik naisi peab end jõulisemaks, kui nad tegelikult on. Õigete rõivastega saate esile tuua seda, mis teis on ilus ja naiselik, ning juhtida tähelepanu ära sellelt, millega te ei pruugi rahul olla. Meie arvates peaksid kõik suutma kanda ilusaid riideid olenemata nende suurusest. Seepärast pakume rõivaid suuruses 34–64 naistele ja 4–14 meestele.

Kuidas teha kindlaks enda kehatüüp?
Minge peegli ette ja vaadelge korralikult oma keha. Seejärel võrrelge seda kehatüüpide juhendis olevate kehakujudega. Võtke arvesse, et kehakuju ei ole alati seotud sellega, kas olete sihvakas või toekas. Olulised on kehavormid. Pärast seda, kui olete leidnud oma kehatüübi, on meil teile näpunäiteid sobivaimate rõivaste kohta. Ja siis jääb üle vaid neid proovida.

Rahulolu paistab välja
Võtke arvesse, et need on ainult soovitused. Kõige tähtsam on see, et teil on rõivastes mugav olla. Ei ole midagi atraktiivsemat kui naine, kes särab, sest on õnnelik ja endaga rahul!Ovaalne

Ovaalne kehakuju, keskosa ümar, talje ei eristu. Jalad on peenikesed.

Ristkülik

Ristkülikukujuline figuur on sirge, ülaosa ja puusad ühelaiused. Talje ei eristu.
Rõhutamiseks parim
Keskenduge kehaosadele, millega olete väga rahul, näiteks jalad. Vältige laiuse lisamist ümber talje – nii näete saledam välja. Teile sobivad eriti hästi avara taljelõikega rõivad, millel on väljalõige büsti all. Nägusad on ka näiteks kihilised kerged materjalid, nagu šifoonpluus õhukese kaelusega. Samuti sobivad pikad jooned pikematel pluusidel, soovitavalt koos kitsaste pükstega. Rõivad, mis on voltidega (aga mitte pingul) ümber talje, annavad selgepiirilisema talje. Laiad või lohmakad püksid ning laiemad seelikud loovad tasakaalu üla- ja alakeha vahel.

Mõtlemisainet
Lühikesed kitsad seelikud annavad ülakehale raskekaalulisema ilme.
Rõhutamiseks parim
Looge vorme põnevate lõigete, mustrite ja aksessuaaridega. Tume vöö taljel või taljes rõivad muudavad keha vormikamaks. Kui soovite rohkem laiust seljale ja puusadele, võiksite soetada teksapüksid, mille vastavates kohtades on detailid. See toimib ka salendavate ja kitsaste pükste puhul – lihtsalt veenduge, et need liibuksid ümber puusade, kui soovite kumeram välja näha. Lendlevad rõivad laiust lisavate detailide ja lõigetega annavad naiseliku kuju. Pluusidele tasub lisada naiselikke detaile, nagu kroogetega varrukad, puhvvarrukad, volangid ja rosetid.

Mõtlemisainet
Liigselt sobitatud värviskaala võib rõhutada sirge keha muljet.

Liivakell

Liivakellakujuga kehal on kaunid proportsioonid ja selgesti eristuv talje. Kaalu lisandumisel jaotub kaal ühtlaselt üle keha.

Kolmnurk

Ümarad tuharad ja reied. Ülakeha väiksem, õlad kitsad.
Rõhutamiseks parim
Toonitage naiselikke vorme hästilangevate materjalide ja lõigetega. See aitab rõhutada taljet. Teile sobivad eriti hästi hõlmiklõiked, V-kaelused ja muud veidi sügavamad kaelused. Samuti ka pliiatsseelikud, A-joonega seelikud ja püksid, mille pahkluuosa on veidi laienev. Tooge kindlasti kitsaim taljeosa esile tumedama vööga.

Mõtlemisainet
Olge ettevaatlik liiga ruuduliste rõivastega, mis varjavad teie ilusaid vorme.
Rõhutamiseks parim
Looge tasakaal peenematele kehaosadele keskendudes. Eriti sobivad teile avarad kaelused ja suured kraed. Võite püüda juhtida tähelepanu ülakehale, kasutades heledaid või tugevaid värve ning detailidega volange, litreid, puhvvarrukaid, õlandeid või salle. Teile sobivad kõige paremini pluusid ja jakid, mis ulatuvad veidi üle puusade või veidi üle kõige laiema piirkonna. Samuti sobivad püksid ja seelikud, mis on alt lohmakad.

Mõtlemisainet
Kui soovite varjata tuharakumerusi, valige allosas tumedam värv. Võtke arvesse ka seda, et suured küljetaskud teevad keha laiemaks.

Kumer

Kumeral figuuril on ümarad rinnad, laiad õlad ning jõulised reied ja tuharad.

Tagurpidi kolmnurk

Laiad õlad ning kitsamad puusad ja jalad.
Rõhutamiseks parim
Valige toetav ja hästiistuv rinnahoidja, et tekitada kaunis siluett. Kumerale kehale sobivad eriti hästi V-kaelused ja muud veidi sügavamad kaelused. Jakid ja pluusid võiksid ulatuda puusadeni või veidi allapoole. Alt laienevad püksid ja teksad loovad tasakaalu ning tumedamad värvid alakehal juhivad tähelepanu reitelt ja tuharatelt eemale. Pikiõmbluste ja detailidega rõivad ning pikad sallid ja kaelakeed muudavad keha sihvakamaks.

Mõtlemisainet
Ärge peitke keha vormitutesse rõivastesse. Selle asemel valige lõiked, mis toonitavad nägusalt teie kumerusi.
Rõhutamiseks parim
Looge tasakaal alumistele kehaosadele keskendudes. Avaramad püksid ja seelikud ning taskud, detailid ja krooked puusade ümber annavad laiema ilme. Ka mustrilised ning värvikad püksid ja seelikud äratavad tähelepanu. Drapeeritud riietega saate kumerused õigesse kohta seada. Pluusid võivad olla pehmetest materjalidest. Seda kehakuju kaunistavad eriti hästi naiselikud hõlmiklõiked. Valige naiselikke pluuse, mitte mehelikke särke.

Mõtlemisainet
Kitsad teksad toonitavad kitsaid puusi. Nelinurksed kaelused, õlandid ja puhvvarrukad lisavad õlapiirkonnale laiust.