Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Triumph

Tugikaartega rinnahoidja True Shape Sensation

Läbi müüdud

Tugikaartega rinnahoidja Triumphi seeriast "True Shape Sensation" suurema korvisuurusega naistele. Mugav ja hästiistuv polstrita rinnahoidja, vormivate tugikaarte ja neljaosaliste korvidega, mis annavad rinnale loomulikult kauni kuju ja parima toestuse. Innovaatiline mudel, mis jääb riiete all märkamatuks. Korvide külgedel olev trikotaažvooder tagab pehme toestuse ja loomuliku push-up efekti. Pehmest ja vormivast tüllist vooder ja korvid, küljed ja seljaosa on kahekihilisest tüllist ja trikotaažist. Mugavalt laiad õlarihmad, taga kolmesammuline niklivaba haakkinnis. Ees dekoratiivne hõbedavärvi logo.

Rinnahoidja on sertifitseeritud Oeko-tex 100 standardi kohaselt, mis tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda Oeko-texi nimekirjas olevaid kemikaale üle lubatud piirmäärade. Tootekontrolli viib läbi sõltumatu katseinstituut.

Kommenteeri ja küsi esimesena!