Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Triumph

Tugikaartega rinnahoidja Palm Spotlight

€34.95 €49.95

Rinnahoidja Triumphi sarjast "Style Palm Spotlight". Hästiistuv vormivate tugikaarte ja polsterdatud korvidega rinnahoidja, mis annab rinnale kauni ja loomuliku kuju. Reguleeritavad õlapaelad tagavad hea ja mugava toe ning muudavad rinnahoidja mugavaks ka suurema rinnapartii korral. Külgedel paindlikud tugikaared, mis lisavad stabiilsust ja tagavad hea istuvuse. Kauni tülliga kaetud pehmest mikrokiust korve kaunistab diskreetselt läikiv ornamentika. Küljed ja seljaosa on kahekordsest tüllist, mida ääristab nii ülevalt kui ka alt mugav elastikpael. Kolmes pikkuses reguleeritav haakkinnis seljal on niklivaba.

Rinnahoidja on sertifitseeritud Oeko-tex 100 standardi kohaselt, mis tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda Oeko-texi nimekirjas olevaid kemikaale üle lubatud piirmäärade. Tootekontrolli viib läbi sõltumatu katseinstituut.

Kommenteeri ja küsi esimesena!