Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Triumph

Vormivad aluspüksid Amourette Charm

Läbi müüdud

Tugevalt vormiva efektiga aluspüksid Triumphi tootesarjast "Modern Amourette Charm". Väga mugavad ja funktsionaalsed aluspüksid, mis tugeva vormiva efekti tõttu võivad jalga pannes esmalt tunduda veidi kitsad ja jäigad. Teisiti öeldes on need täiuslikud liibuvate riiete all kandmiseks.
Väga mugav vorm, kõrge värvel, millel on seespool lai silikoonikiht, mis tagab eriti hea istuvuse. Esi- ja tagaosa kangaks on pehme ja vormiv, kena lillelise pitsiga kaetud tüll. Ees kõhupiirkonnas ja taga sääreavade juures on kaarjas, nii vormiva kui tõstva efektiga 3D-trükk. Kitsa ja elastse äärega lamedad sääreavad, taga keskel vormiv õmblus, pehmelt vooderatud hargmik. Sobita samas stiilis pehme rinnahoidjaga: 611168.

Vormivad aluspüksid on sertifitseeritud Oeko-tex 100 standardi kohaselt, mis tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda Oeko-texi nimekirjas olevaid kemikaale üle lubatud piirmäärade. Tootekontrolli viib läbi sõltumatu katseinstituut.

Kommenteeri ja küsi esimesena!