Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele

Cellbes
ringreisil

Meie riided on mõeldud kõigile! Sellepärast tahame neid näidata tavaliste, erinevates vanustes ja suurustes fantastiliste naiste seljas. Oma ringreisil külastame naisi nende oma kodukandis ja igapäevases keskkonnas erinevates Rootsi väikelinnades. Oleme kohtunud paljude võrratute naistega, kes on tõeliselt kaunid eeskujud kõikidele naistele!

Ystadis
kinos

Osta tooteid

Enne pildistamist

Selle sügise jakkide ja mantlite pildistamiskohaks osutus kaunis Ystadi linn. Leidsime selleks täiusliku koha, mis on säilitanud oma eripära - Rootsi kõige vanema kino, Kinoteatri Scala!

Loe lisaks

Kaadri taga

Osalejate välja valimisel oli konkurents väga tugev. Nagu tavaliselt, soovisime, et esindatud oleks palju erinevaid vanuseid ja suurusi.

Loe lisaks

Ystadis

Ystad on meie uue saatesarja "Modell üheks päevaks" esimene võttekoht. Saatejuhtideks on Hannah Widell ja Amanda Schulman. Vaata kindlasti saate esilinastust - telli kodulehelt meie uudiskiri!