Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele

Tuuril

Meie riided on mõeldud kõigile! Sellepärast tahame neid näidata tavaliste, erinevates vanustes ja suurustes fantastiliste naiste seljas. Oma ringreisil külastame naisi nende oma kodukandis ja igapäevases keskkonnas erinevates Rootsi väikelinnades. Oleme kohtunud paljude võrratute naistega, kes on tõeliselt kaunid eeskujud kõikidele naistele!

Saage tuttavaks meie selle kevade saadikutega

Kas on midagi ilusamat kaunist naisekujust, mis on täis enesekindlust ja meelerahu? Meie armastame kõiki kehatüüpe ja tahame näidata, et meie riided on loodud sobima igasugusele figuurile. Sellepärast kutsume oma kollektsioonide modelliks tavalisi toredaid naisi - palun saage tuttavaks meie värskeima saadikute kvartetiga tutvustamas selle kevade moodi!

Pildistamise eel

Kell näitab alles 7. hommikutundi ning Stockholmis Liljeholmenil on külm ja tuuline. Kuid Liljeholmeni silla all käib hoogne tegevus. Cellbesi kevadkollektsiooni nägudeks valiti castingu teel neli fantastilist naist erinevatest Stockholmi paikadest: pedagoog Anna L, 46; lapsehoidja Izabelle, 28; eraettevõtja Anna Z, 60; ja stjuardess Elisabeth, 54.

Loe lisaks

Kulisside taga

Pärast digitaalset castingut oli tore kohtuda naistega siin Liljeholmenis näost näkku. Seadsime selleks sisse värvika vabaõhuruumi toiduautodega, mis pakkusid maitsvaid hamburgereid. Soojemat kevadtunnet aitasid tekitada ka kohvi kõrvale serveeritavad saiakesed.

Loe lisaks

Liljeholmen

Allolevaid tooteid ostma

Liljeholmen