Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele

Cellbes.ee kasutab oma veebilehel küpsiseid.

Veebilehte külastades asetab see Teie arvutisse küpsiseid.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebilehe kasutaja internetibrauseris. Küpsised aitavad veebisaidil jätta meelde teie seaded – keele, kirjasuuruse ning muud Teie eelistused veebisaidi vaatamiseks oma arvutis. Suurem osa veebilehitsejatest on seadistatud küpsiste automaatseks vastuvõtmiseks. Kui jätate muutmata praegused küpsiste seaded, nõustute sellega. Kui soovite, et küpsiseid ei säilitataks, tuleb oma veebilehitseja vastavalt seadistada. Pange tähele, et blokeerides küpsised, ei tööta enam cellbes.ee lehel funktsioonid „osta kohe“ ja „kassasse“. Seetõttu pole Teil enam võimalik cellbes.ee lehel oste sooritada.

Meeldetuletus ostukorvi toodete kohta

Salvestame sinu e-posti aadressi, et saaksime saata sulle meeldetuletusi juhul, kui sinu ostukorvi jääb ostmata tooteid. Me ei salvesta sinu e-posti aadressi ühtegi andmebaasi reklaami eesmärgil ja kustutame sinu andmed pärast 2 nädalat. Salvestame sinu e-posti aadressi vaid selleks, et mitte saata sulle samasisulist teadet uuesti. Kui sa edaspidi ei soovi saada selliseid teateid, palun klõpsa siia.