Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele

Deebet-/krediitkaardimakse ja PayPal


Meilt tellides saate valida viie erineva makseviisi vahel. Krediidikonto või Cellbes-arvega tasumine on meie kõige eelistatumad maksevariandid, kuid pakume samuti ka lunamakse, deebet-/krediitkaardimakse ja PayPali makse võimalust.


  • Me aktsepteerime Visa ja MasterCardi
  • Kaardimaksed on võimalikud vaid veebitellimuste puhul. Kaardiga ei saa tasuda telefoni või meili teel tellimust esitades.
  • Tellimuse tagastamisel tagastatakse ostusumma kaardile.
  • Kõik ülekanded on turvalisuse tagamiseks krüptitud.

Kui teie makse on kinnitatud, broneeritakse teie kaardilt kohe ostusumma ning meiliaadressile saadetakse maksekinnitus. Makse arvatakse teie kaardilt maha, kui tellimus on laost välja saadetud. Kui soovite tellimust tagastada, tagastatakse ka ostusumma teie arvele. Kui makset ei kinnitata, tühistatakse tellimus. Kõik küsimused, mis võivad tekkida seoses tühistatud makse(te)ga, tuleks esitada panka või krediidiasutusse, kust kaart väljastati.


Kui tellite meilt ja valite makseviisiks kaardimakse, kaitseme teie andmeid SSL-krüpteerimissüsteemiga. SSL tähendab Secure Sockets Layer’it ning on moodul, mis lubab krüpteeritud infot ostja ja müüja vahel vahendada. See tähendab, et ostuinfo saadetakse turvalise ühenduse kaudu ning ükski kõrvaline isik sellele juurde ei pääse.


Meie maksevahendaja DIBS Payment Sevices AB (www.dibs.se) töötleb teie kaardiandmeid korrektselt, vastavalt rahvusvahelisele turvalisusstandardile PCI DSS.

PayPali makse:


PayPal on globaalne maksevahend, mis võimaldab teha online-makseid kiirelt ja turvaliselt. Valides ostukorvis makseviisiks PayPali, toimub maksmine PayPali ohutus keskkonnas. Tuleb vaid lisada PayPali kontosse oma krediitkaardi detailid. Kui makse on Cellbesisse laekunud, alustatakse tellimuse tarnimist.