Tretorni naistejalatsid

Tretorni naistejalatsid

Rootsi kaubamärgi Tretorn ajalugu ulatub tagasi aastasse 1891. Johan Dunker asutas kummitehase, kust kõik alguse sai. Praeguseks on ettevõte üks kummijalatsite tootmise liidreid ning tema tooted on maailmas väga tuntud. Tretorni kummisaapad on kauni disainiga ja superfunktsionaalsed jalatsid. Kaubamärk toodab samuti ka innovaatilisi tennisepalle. Firma on edukas tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele ning avatusele olla uuenduslikele lahendustele orienteeritud.

Tretorn – naiste kummikud ja moodsad värvid

Selle brändi üks lipulaevu on vihmaste ilmade jaoks mõeldud jalatsid, mis on praegu ka globaalselt väga populaarsed. Tretorni jalatseid hindavad kõrgelt nii vihmas jalutajad kui ka meremehed ja jahimehed. Praktilistel ja vastupidavatel jalatsitel on moodne disain, seetõttu nad hoiavad jalad kuivas ja on samal ajal ka stiilsed. On raske leida paremat varianti vihmasteks ilmadeks kui Tretorni kummikud. Cellbesi e-poest leiad mitmekesise valiku moekaid värvitoone ja mittelibisevad tallad. Kui sa elad aktiivset elu ning sind ei hoia mitte ükski ilm toas, siis on Tretorni kummisaapad sinu jaoks õige valik. Uuenduslikes jalatsites ei pea sa pettuma.

Tretorn – tagasiside kasutajatelt

Brändi toetajad on tavaliselt aktiivse elustiiliga inimesed, kes veedavad hoolimata ilmastikutingimustest palju aega õues. Tretorni toodete paljude eeliste hulgas nimetatakse huvitavat disaini, mugavust, praktilisi lahendusi, veekindlate jalatsite eriti head vastupidavust. Ühine ka sina Tretorni fänniklubiga. Cellbesi e-poest leiad Rootsi brändi kummisaapaid suurustes 36 kuni 46. Mudelid erinevad üksteisest disaini ja sääre kõrguse poolest. Kuid kõigil mudelitel on erakordselt hea kasutusmugavus. Leia endale sobiv mudel ning varusta end usaldusväärsete jalatsitega tootjalt, kel on üle 130 aasta kogemust. Osta Tretorni kummikud kohe ja vaata, mida lõbusat saab vihmastel jalutuskäikudel korda saata.


KAUBAMÄRGID

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.